Strony internetowe Dąbrowa Górnicza

Projektujemy skuteczne strony i sklepy internetowe oparte na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią Wordpress (CMS). Na życzenie, tworzymy również w standardzie WCAG 2.1, który zajmuje się osobami niedowidzącymi i mniej sprawnymi. Jako agencja interaktywna pracujemy głównie dla małych i średnich firm. Robimy to od 2003 roku. Z Dąbrowy Górniczej pochodzą nasi Klienci np. RAPZ, Huta Bankowa, Adwokat Cebo-Kubiczek, PRB Łagosz, Venta rury oraz inni.

Opinia Klienta

Współpraca z wami jest świetna! ★★★★★ C. Pelak - dyrektor marketingu - Huta Bankowa
 

FAQ

  • Tworzenie stron opieramy na wytycznych Klienta i autorskich projektach graficznych
  • Ceny zaczynają się od 2000 zł + 23% VAT
  • Większość stron kończymy w czasie 14-30 dni. Dotrzymujemy terminów wykonania.
  • Cena strony www zawiera kompletną usługę - wraz z domeną i serwerem (szybki hosting, dzielony z małą liczbą firm, doświadczeni administratorzy)
  • Zajmujemy się pozycjonowaniem oraz reklamą stron (np. Google Ads, Facebook), czyli pozyskiwaniem właściwego ruchu.

Co zyskujesz dzięki nam?

Zbudujemy lub wzmocnimy Twoją widoczność w internecie i pomożemy rozwinąć firmę.
 

Pytania lub wycena

Jesteś przedsiębiorcą z Dąbrowy Górniczej i masz pytania dotyczące budowy stron ? Skontaktuj się teraz: ✆ 501 469 329 (Tomasz Kita, właściciel / 20 lat praktyki tworzenia stron i sklepów internetowych / Projektowanie stron Dąbrowa Górnicza) lub info@studio72.net  
Pozycjonowanie stron Dąbrowa Górnicza
 

Czy wiesz że,

najpopularniejszą frazą związaną z miastem jest "pogoda dąbrowa górnicza". To ponad 60 tysięcy zapytań w wyszukiwarce google. Najpopularniejsze wyrażenie z nazwą firmy to "helios dąbrowa górnicza" (oraz obi, urząd miasta, pogoria, word, wsb i taxi). Prawie 5500 wyszukań. Wysoką ilość wyszukiwań generuje słowo taxi. Poza mieszkańcami Dąbrowy oraz zapytaniami z dalszych części Polski, pojawiają się wyszukiwania z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy.

Wg analiz FORPS internet to medium, które najbardziej odpowiada potrzebom ludzi. Jest przez nich darzone największym zaufaniem.

  Dąbrowa Górnicza to miasto na prawach powiatu położone nad Czarną Przemszą i Białą Przemszą, słynące z kilku zbiorników wodnych Pogoria. Jego dzielnice to m.in. Błędów, Łazy, Okradzionów i Ratanice. Od 2018 prezydentem miasta jest Marcin Bazylak.   Wykonujemy projektowanie stron dla małych i średnich firm z Dąbrowy Górniczej i okolic np. Sławkowa, Olkusza szukających skuteczności oraz stałego doradztwa w marketingu internetowym. Zaufaj nam, a dostarczymy Ci Klientów.   Zobacz także strony internetowe Sosnowiec.    
pozycjonowanie siemianowiceStudio72 znakomicie prowadzi moją firmę w internecie, przez doradztwo, pozycjonowanie i kampanie Adwords. Autor: R.Baczyk, właścicielka Pracownia Moliere, Siemianowice Śl. pozycjonowanie strony internetowejStudio72 to partner z którym warto być, nie tylko ze względu na profesjonalizm. Autor: dr n med. M. Sierociński, właściciel Klinika Chirurgii Plastycznej, Katowice
seo śląskWaszym fundamentem jest wiedza, doświadczenie i otwartość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Autor: S. Breczewski, pełnomocnik Zarządu Securitas Polska, Katowice pozycjonowanie dąbrowa górnicza Współpraca z wami jest świetna! Autor: C. Pelak, Dyrektor Marketingu Huta Bankowa, Dąbrowa Górnicza


Od czego zależy sukces w reklamie internetowej ?

Odpowiada (2 minuty) Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja interaktywna SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]


kanał studio72 na youtube o stronach internetowych, marketingu online

 

 

tomasz kita

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ?
Z przyjemnością odpowiem już teraz.


Zadzwoń 501 469 329
lub napisz t.kita@studio72.net

Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]

 

Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
2023-08-24
Śmiało mogę polecić firmę. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie współpracy.
marian stolecki
marian stolecki
2023-04-24
Polecam. Pełny profesjonalizm, dostosowanie strony do potrzeb klienta, stałe wsparcie, dobry kontakt. Naprawdę warto
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
2023-01-29
Gorąco polecam. Bardzo fachowe i profesjonalne przygotowanie strony. Bardzo szybki kontakt - nie musiałam oczekiwać kilku dni na odpowiedzi. Szybka realizacja.
Dawid Pszczółka
Dawid Pszczółka
2023-01-24
Polecam wszystkim skorzystanie z usług Studio72. Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do klienta i pozostawanie w stałym kontakcie z klientem to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy. Studio72 to gwarancja wykonania strony internetowej na najwyższym poziomie i jej skutecznego pozycjonowania w Google.
Przemysław Studziński
Przemysław Studziński
2023-01-12
Polecamy! Strona wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przede wszystkim sprawna komunikacja.
Magdalena Grzechac
Magdalena Grzechac
2023-01-11
Profesjonalizm, cierpliwość, kreatywność. Polecam!
Eko Trans Road
Eko Trans Road
2022-09-09
Polecam!
Marta Garczarek
Marta Garczarek
2022-08-29
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Studio72. Konkretni ludzie. Jeżeli ktoś nie porusza się swobodnie w środowisku marketingu i potrzebuje wyjaśnień pewnych branżowych kwestii, może na nich liczyć. Logo firmy finalnie wybiera się z kilku moodboardów, które idealnie oddają to czego klient potrzebuje. Miałam problem z wyborem, ponieważ kilka było naprawdę dobrych i ciężko było się zdecydować. Polecam!