Sklepy internetowe Katowice Śląsk

Sklepy internetowe Katowice, Będzin, Śląsk

Od 2003 roku projektujemy sklepy internetowe w Katowicach, Będzinie i całym Śląsku. Sklepy użyteczne, funkcjonalne i szybkie.

Tworzenie sklepów internetowych opieramy na najlepszym systemie zarządzania treścią CMS - platforma opensource Wordpress i Woocommerce. Sklepy są płatne jednorazowo i łatwe w rozbudowie.

Zapewniamy też domeny, hosting (serwer) oraz kompleksowe działania e-marketingowe branży e-commerce (SEO tj. optymalizacja Twojej witryny w wyszukiwarce Google, prowadzenie fanpage na Facebooku, reklama e-mailingowa Twojej firmy, reklama natywna i inne). 

założyliśmy stronę internetową dla firmy jp rekuperacja ze śląska - z chorzowastworzyliśmy stronę www dla firmy chem pro poland z chorzowazaprojektowaliśmy stronę internetową dla firmy czechanowicz ekologia z siemianowic śląskichzbudowaliśmy stronę www dla firmy konpea welding z będzinawykonaliśmy stronę internetową dla radcy prawnego z rybnika - dawida pszczółkizałożyliśmy stronę internetową dla przedsiębiorstwa łagosz z dąbrowy górniczej

Czy warto tworzyć sklep internetowy?

Tak. Jest to Twój budynek w sieci. Możesz w nim robić co chcesz, w odróżnieniu na przykład od sklepów sieciowych czy Allegro, które podlega ich prowizjom, regulaminom i ograniczeniom. Możesz swoją stronę rozwijać w dowolnym kierunku (przestawiać ściany, dodawać kod).  Generalnie - własne miejsce w internecie daje większe możliwości.

Sklepy internetowe Katowice, Śląsk - Trafimy razem do celu.

Nasza oferta dla firm z Katowic i okolic to także bezpłatne spotkanie oraz 1 rok darmowego wsparcia technicznego. Wybierz biznes i e-commerce ze Studio72 tel. 501 469 329


Najnowsze ?


Zaprojektowaliśmy sklep internetowy nowej marki damskiej odzieży Mamijka.plPotrzebujesz profesjonalnej obróbki stali ? Strona dla Konpea Welding Czytaj nasz blog studio72 - reklama w internecie Czy reklama Google Ads jest skuteczna ? Tak, ale trzeba spełnić 3 warunki. Ponadto - Ile pisać postów na Facebooku ? (jako firma)


Od czego zależy sukces w reklamie internetowej ?

Odpowiada (2 minuty) Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja interaktywna SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]


kanał studio72 na youtube o stronach internetowych, marketingu online

 

 

tomasz kita

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ?
Z przyjemnością odpowiem już teraz.


Zadzwoń 501 469 329
lub napisz t.kita@studio72.net

Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]

 

Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
2023-08-24
Śmiało mogę polecić firmę. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie współpracy.
marian stolecki
marian stolecki
2023-04-24
Polecam. Pełny profesjonalizm, dostosowanie strony do potrzeb klienta, stałe wsparcie, dobry kontakt. Naprawdę warto
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
2023-01-29
Gorąco polecam. Bardzo fachowe i profesjonalne przygotowanie strony. Bardzo szybki kontakt - nie musiałam oczekiwać kilku dni na odpowiedzi. Szybka realizacja.
Dawid Pszczółka
Dawid Pszczółka
2023-01-24
Polecam wszystkim skorzystanie z usług Studio72. Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do klienta i pozostawanie w stałym kontakcie z klientem to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy. Studio72 to gwarancja wykonania strony internetowej na najwyższym poziomie i jej skutecznego pozycjonowania w Google.
Przemysław Studziński
Przemysław Studziński
2023-01-12
Polecamy! Strona wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przede wszystkim sprawna komunikacja.
Magdalena Grzechac
Magdalena Grzechac
2023-01-11
Profesjonalizm, cierpliwość, kreatywność. Polecam!
Eko Trans Road
Eko Trans Road
2022-09-09
Polecam!
Marta Garczarek
Marta Garczarek
2022-08-29
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Studio72. Konkretni ludzie. Jeżeli ktoś nie porusza się swobodnie w środowisku marketingu i potrzebuje wyjaśnień pewnych branżowych kwestii, może na nich liczyć. Logo firmy finalnie wybiera się z kilku moodboardów, które idealnie oddają to czego klient potrzebuje. Miałam problem z wyborem, ponieważ kilka było naprawdę dobrych i ciężko było się zdecydować. Polecam!