Reklama na Facebooku

Facebook to najlepszy i największy przykład społeczności internetowej. Społeczności internetowe (e-community, social media) to grupy ludzi komunikujących się przy pomocy wybranej części internetu. Są to np. szerokie i wąskie fora dyskusyjne (typu Kafeteria, czy Murator) Instagram, Tik-Tok, LinkedIn oraz wspomniany Facebook.

Reklama na Facebook - czyli skuteczny Menedżer reklamProponujemy targetowane kampanie reklamowe na Facebooku, Menadżer Reklam (Facebook Ads) od 2000 zł. Cena zawiera budżet na kliknięcia oraz naszą obsługę. Zobacz także Reklama na Facebooku - ceny Studio72.net powstało w 2003 roku. Od kilkunastu lat prowadzimy kampanie reklamowe w internecie. Potrafimy targetować, czyli dobrać zasięg, grupy odbiorców (demograficzne - docelowe), budżet dzienny, dobrać cel kampanii typu Ruch, Wiadomość, Aktywność czy Konwersja oraz zapewnić wyświetlanie reklam w korzystnej stawce PPC. Przygotujemy odpowiedni zestaw reklam i formaty postów (zdjęcia, wideo), aby cieszyły się zainteresowaniem. Jeden ze skutków to większa rozpoznawalność marki oraz większy ruch do strony internetowej Klienta. W badaniach Forrester Research:
  • 47% ankietowanych stwierdziło, że social media umożliwiają najszybsze wyszukiwanie informacji,
  • 36%, że dzięki nim są "na bieżąco" w wybranej przez siebie dziedzinie.
Młodzi ludzie korzystają ze społeczności internetowych głównie po to, aby komunikować się między sobą, rozmawiać o swoich pasjach oraz szukać rozrywki i informacji. Starsi użytkownicy internetu traktują Facebooka np. jako możliwość nawiązania kontaktu ze znajomymi z dawnych lat. Ponadto, media społecznościowe dają się świetnie wykorzystać do prowadzenia badań jakościowych. Ich członkowie bardzo często traktują je jako własne, więc wyraźnie sygnalizują swoje potrzeby i oczekiwania. Oddzieleni ekranem monitora mogą swobodnie (czasem ostro) wypowiadać się na każdy temat.

Ceny reklam na Facebooku (cennik)

Budżet na kliknięcia (czy wyświetlenia) to tzw. wirtualny portfel. Wpłacamy ile chcemy, ale są pewne minima.
  • dla kampanii reklamowych rozliczanych za wyświetlenia - co najmniej 1 USD dziennie (wytyczne firmy Meta, obecny kurs 4,5 złotego)
  • dla rozliczanych za cel - co najmniej 5-krotność kosztu celu. Na przykład jeżeli wyznaczasz cel wyniku na poziomie 20 złotych. Twój dzienny budżet powinien wynosić co najmniej 100 złotych
  • nasza obsługa Kampanii - od 500 zł / miesięcznie
 

Interesuje Cię skuteczna reklama na Facebooku (kampania, menedżer reklam facebook, optymalizacja i cennik reklamowy) ?

Chcesz, aby ludzie poznali Twoją ofertę ? To daj nam siebie wyświetlić na Facebooku.

Reklama na Facebooku

Oferujemy prowadzenie konta Facebooka (profil firmowy, fanpage) + prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads. Obejmuje to wybranie grupy docelowej, przygotowanie planu publikacji, wyświetlanie pojedyńczych postów oraz zaawansowaną konfigurację reklam przy pomocy rozbudowanego Menadżera Reklam. Dzięki naszym działaniom marketingowym pozyskasz wartościowy ruch na Fanpage'u oraz stronie www. Ruch, który zamieni się z czasem w Twoich (płacących) Klientów. Czytaj także nasz tekst: Ile pisać postów na Facebooku ? [krótko i na temat]

Reklama na Facebooku bez firmy ?

Tak, jest możliwa. Całość fakturowania zapewniamy na naszą agencję. W razie konieczności założymy Ci również stronę facebookową (fanpage). Pomożemy ustawić konto, przygotować grafikę reklam, zdecydować o audiencji, skierować reklamy i zapewnić nadzór całej kampanii. To wszystko, byś jak najlepiej wykorzystał swój budżet.


Od czego zależy sukces w reklamie internetowej ?

Odpowiada (2 minuty) Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja interaktywna SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]


kanał studio72 na youtube o stronach internetowych, marketingu online

 

 

tomasz kita

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ?
Z przyjemnością odpowiem już teraz.


Zadzwoń 501 469 329
lub napisz t.kita@studio72.net

Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]

 

Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
2023-08-24
Śmiało mogę polecić firmę. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie współpracy.
marian stolecki
marian stolecki
2023-04-24
Polecam. Pełny profesjonalizm, dostosowanie strony do potrzeb klienta, stałe wsparcie, dobry kontakt. Naprawdę warto
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
2023-01-29
Gorąco polecam. Bardzo fachowe i profesjonalne przygotowanie strony. Bardzo szybki kontakt - nie musiałam oczekiwać kilku dni na odpowiedzi. Szybka realizacja.
Dawid Pszczółka
Dawid Pszczółka
2023-01-24
Polecam wszystkim skorzystanie z usług Studio72. Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do klienta i pozostawanie w stałym kontakcie z klientem to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy. Studio72 to gwarancja wykonania strony internetowej na najwyższym poziomie i jej skutecznego pozycjonowania w Google.
Przemysław Studziński
Przemysław Studziński
2023-01-12
Polecamy! Strona wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przede wszystkim sprawna komunikacja.
Magdalena Grzechac
Magdalena Grzechac
2023-01-11
Profesjonalizm, cierpliwość, kreatywność. Polecam!
Eko Trans Road
Eko Trans Road
2022-09-09
Polecam!
Marta Garczarek
Marta Garczarek
2022-08-29
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Studio72. Konkretni ludzie. Jeżeli ktoś nie porusza się swobodnie w środowisku marketingu i potrzebuje wyjaśnień pewnych branżowych kwestii, może na nich liczyć. Logo firmy finalnie wybiera się z kilku moodboardów, które idealnie oddają to czego klient potrzebuje. Miałam problem z wyborem, ponieważ kilka było naprawdę dobrych i ciężko było się zdecydować. Polecam!