Projektowanie logo dla firmy

Projektowanie logo firmy i identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna to ubranie firmy. Wyróżnia ją z tłumu. Jej podstawą jest logo. Może ono przybrać formę logotypu (litery) albo sygnetu (znak graficzny) z opisem. Jednak logo to tylko część ubrania. Identyfikacja firmowa (SIW, ID, CI) osiąga skuteczność przez konsekwencję w stosowaniu wszystkich jej elementów. Chodzi tu o charakterystyczne elementy graficzne zainspirowane przez logo, np. linia o określonym kolorze umieszczona zawsze w określonym miejscu. O dobrze zaprojektowanych identyfikacjach mawia się, że powinny być rozpoznawalne zwłaszcza, jeśli zasłonimy logo firmy. Grafik uzyskuje to poprzez kolor, czcionkę oraz inne elementy, które pracują razem. Identyfikacja wizualna wyraża charakter firmy, stanowi jego wizerunek na zewnątrz. Do tej pory mieliśmy przyjemność wykonywać projekty graficzne m.in. dla następujących firm: Weiss - Klinik, Manufaktura Smaku, Conart, Urbanek i Dudys, PRB Łagosz oraz Trepka Construction.  
tomasz kita tomek kita projektowanie stron katowice będzin czeladź
Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ? Świetnie. Z przyjemnością odpowiem już teraz - zadzwoń tel. 501 469 329 Możemy również wykonać videokonferencję np. poprzez Zoom, Skype lub Teams. [Tomasz Kita, Właściciel]
Dobre logo to dobra marka.
 

FAQ - czyli ważne pytania o prawa autorskie, ceny zaprojektowania logo i inne

  • Czy otrzymam majątkowe prawa majątkowe z prawem do rejestracji znaku ? TAK. Wszelka własność intelektualna logo (logotypu) należeć będzie do Ciebie. Przenosimy prawa autorskie bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
  • Ile projektów logo wykonujecie ? Trzy. Są tworzone autorsko, od graficznego zera. Do wybranego projektu oferujemy do 3 roboczogodzin zmian np. kolorystyka, czcionka.
  • Projektowanie logo cena ? Od 1000 zł + 23% VAT
  • Co wpływa na cenę logo ? Szczegóły wymagań Klienta
  • Czy można się umówić na inną ilość projektów graficznych lub inne zasady projektowania ? Jesteśmy firmą usługową. Jeśli Klient chce innaczej, naturalnie to wycenimy.
  • Ile kosztuje identyfikacja wizualna ? W zależności od składników np. logo, wizytówki, tablice, projekty samochodów - od 4000 (netto) w górę
  • Co jeszcze robicie ? Druga część naszej firmy zajmuje się internetem. Konkretnie - Reklama w GooglePozycjonowanie stron Katowice oraz reklama na Facebooku (oczywiście polecamy!)

Loga firm - przykłady naszego projektowania

Wizerunek J. Koterba, pełnomocnik Zarządu Eko-Glob Ocena: 5 z 5 opinia o realizacji - strony www katowice Z przyjemnością mogę polecić Studio72 jako godnego partnera w zakresie budowy profesjonalnego wizerunku.

Alfabet wizualny - czyli jak projektować logo i logotyp ?

Poniżej fragment alfabetu wizualnego, którego używamy w projektowaniu loga dla firm. Warto zwrócić uwagę, że dwóm ostatnim kształtom ludzie nadali konkretne znaczenie (są to znaki). A czy wiesz, jak określić oko ? alfabet wizualny do tworzenie logo w katowicach


Od czego zależy sukces w reklamie internetowej ?

Odpowiada (2 minuty) Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja interaktywna SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]


kanał studio72 na youtube o stronach internetowych, marketingu online

 

 

tomasz kita

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ?
Z przyjemnością odpowiem już teraz.


Zadzwoń 501 469 329
lub napisz t.kita@studio72.net

Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]

 

Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
2023-08-24
Śmiało mogę polecić firmę. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie współpracy.
marian stolecki
marian stolecki
2023-04-24
Polecam. Pełny profesjonalizm, dostosowanie strony do potrzeb klienta, stałe wsparcie, dobry kontakt. Naprawdę warto
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
2023-01-29
Gorąco polecam. Bardzo fachowe i profesjonalne przygotowanie strony. Bardzo szybki kontakt - nie musiałam oczekiwać kilku dni na odpowiedzi. Szybka realizacja.
Dawid Pszczółka
Dawid Pszczółka
2023-01-24
Polecam wszystkim skorzystanie z usług Studio72. Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do klienta i pozostawanie w stałym kontakcie z klientem to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy. Studio72 to gwarancja wykonania strony internetowej na najwyższym poziomie i jej skutecznego pozycjonowania w Google.
Przemysław Studziński
Przemysław Studziński
2023-01-12
Polecamy! Strona wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przede wszystkim sprawna komunikacja.
Magdalena Grzechac
Magdalena Grzechac
2023-01-11
Profesjonalizm, cierpliwość, kreatywność. Polecam!
Eko Trans Road
Eko Trans Road
2022-09-09
Polecam!
Marta Garczarek
Marta Garczarek
2022-08-29
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Studio72. Konkretni ludzie. Jeżeli ktoś nie porusza się swobodnie w środowisku marketingu i potrzebuje wyjaśnień pewnych branżowych kwestii, może na nich liczyć. Logo firmy finalnie wybiera się z kilku moodboardów, które idealnie oddają to czego klient potrzebuje. Miałam problem z wyborem, ponieważ kilka było naprawdę dobrych i ciężko było się zdecydować. Polecam!