pozycjonowanie stron w dąbrowie

Pozycjonowanie Zawiercie

Zapewniamy profesjonalne projektowanie stron oraz pozycjonowanie stron (SEO) dla firm, zarówno ogólnopolskie jak i lokalne - w Zawierciu np. dzielnicach: Bzów, Kromołów, Blanowice, Żerkowice, Kądzielów, Zuzanka i Argentyna. Cena pozycjonowania jest zależna od ilości oraz stopnia trudności pozycjonowanych słów kluczowych.

Czy wiesz że, najpopularniejszą frazą związaną z miastem jest "pogoda zawiercie". To około 60 tysięcy zapytań w wyszukiwarce google. Bardzo popularne zapytanie w wyszukiwarce to "112 zawiercie". Najpopularniejsze wyrażenie z nazwą firmy to "zkm zawiercie" - prawie 5400 wyszukań (oraz format, roksa i daglezja). Poza mieszkańcami oraz zapytaniami z innych części Polski, pojawiają się kliknięcia z Niemiec, Wielkiej Brytani i Holandii.


Dla Klientów z Zawiercia i okolic zajmujemy się
*Frazy "wąskie" możemy podzielić na dwie grupy: #1 frazy generyczne (ogólne słowo) np. tanie noclegi oraz #2 zawężone-lokalne ALE o dużej konkurencyjności np. adwokat zawiercie.

Wpisanie frazy „Zawiercie” w Google skutkuje listą wyników (tzw. SERPy) sięgającą 8 milionów zindeksowanych podstron. Zawiercie promuje się jako miasto od którego zaczyna się Jura. Zamieszkuje je 50.000 ludzi, aktualny prezydent to Łukasz Konarski oraz jest stolicą zielonego powiatu zawierciańskiego.

Pozycjonowania stron Zawiercie - cennik


Każde pozycjonowanie lokalne wyceniamy indywidualnie. Frazy wąskie zaczynają się od 69 zł / miesięcznie. Posiadamy również ofertę na zwiększenie ruchu minimum o 300% na Twojej stronie WWW. Pakiet zaczyna się od 400 zł netto.

Jesteś przedsiębiorcą z Zawiercia i masz pytania np. jakie wyrażenia lub słowa wybrać ??
Skontaktuj się teraz: ✆ 501 469 329 lub info@studio72.net

Na pewno dzięki naszym staraniom SEO wzmocnisz widoczność Twojej strony internetowej i (czego Ci szczerze życzymy) rozwiniesz firmę.

tomasz kita  tomek kita  projektowanie stron katowice będzin czeladź


Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ?
Świetnie. Z przyjemnością odpowiem już teraz -
zadzwoń tel. 501 469 329
Możemy również wykonać videokonferencję np. poprzez Zoom, Skype lub Teams / Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [20 lat praktyki w pozycjonowaniu stron www]

Nie masz strony internetowej ? lub chciałbyś zmodyfikować dotychczasową ?

Oferujemy firmowe

strony internetowe Zawiercie


Projektujemy strony i sklepy internetowe w najpopularniejszym systemie CMS - Wordpress (wg Techradar 69% cms-ów na świecie to WP). Gwarantujemy ich jakość i szybkość. Ceny zaczynają się od 2000 zł i są kompletne, zawierają domenę i serwer (hosting).

Z Zawiercia i okolic pochodzą nasi Klienci np. Komornik Sądowy Dawid Strzelecki, Firma brukarska Trepka-Construction czy Manufaktura Smaku Poraj.
Z czystym sumieniem rekomenduję usługi Studia 72, z których korzystam od 2019 roku. Firma jest rzetelna, uczciwa, profesjonalnie podchodzą do potrzeb klientów, służą wsparciem, szybko realizują projekty.
Marta Dębska, właściciel przychodni "Na Grażyńskiego".

Tworzenie stron internetowych (Zawiercie). Przykłady naszych projektów:

strona internetowa oraz pozycjonowanie dla firmy prb łagosz dąbrowa górnicza
PRB Łagosz
strona internetowa dla konpea będzin usługi spawalnicze
Konpea
salon okien i drzwi katowice gliwice
Plastbud Katowice
strony www siemianowice śląskie i bytom czechanowicz
Czechanowicz
huta bankowa, strony internetowe dąbrowa górnicza
Huta Bankowa
strona internetowa dla ergrupa katowice
ERGrupa  Wracając do pozycjonowania ...

Czemu warto być wysoko w Google ?


Ponieważ wyniki naturalne (organiczne) budzą zaufanie. Wielu użytkowników Internetu, tzn. Twoich potencjalnych Klientów podświadomie ignoruje reklamy.

Wg analiz FORPS internet to medium, które najbardziej odpowiada potrzebom ludzi. Jest przez nich darzone największym zaufaniem.

Celem naszej agencji jest przyciągnięcie na wybraną Twoją stronę internetową (lub sklep e-commerce) osób które rzeczywiście chcą skorzystać z określonych usług lub nabyć produkty. W internetowym gąszczu jest to analityczne, wieloetapowe zadanie.

seo i linkbuilding dla firm z zawiercia

Wystrzegać należy się nielegalnych
i nieetycznych metod pozycjonowania, które mogą sprawić, że nasza strona zostanie dodana na tzw. czarną listę. Witryna staje się wtedy niewidoczna w wyszukiwarce.

Jak wybrać słowa kluczowe do pozycjonowania ?


Najważniejszym elementem pozycjonowania jest wybór właściwych fraz. Można tego dokonać za pomocą narzędzi typu Planner słów, analizy stron konkurencji i / lub testowych kampanii Google Ads (wcześniej znanych jako Adwords), badających zarówno popularność fraz jak i ich konwersję.

Pracujemy dla małych i średnich firm z Zawiercia i okolic np. Koziegłowy, czy Myszków szukających skuteczności oraz stałego doradztwa w marketingu internetowym. Pozycjonujemy wysoko od 20 lat.

Zaufaj nam, a dostarczymy Ci Klientów.


pozycjonowanie siemianowice Studio72 znakomicie prowadzi moją firmę w internecie, przez doradztwo, pozycjonowanie i kampanie Adwords.

Autor: R.Baczyk, właścicielka Pracownia Moliere, Siemianowice Śl.


  pozycjonowanie stron wwwStudio72 to partner z którym warto być, nie tylko ze względu na profesjonalizm.

Autor: dr n med. M. Sierociński, właściciel Klinika Chirurgii Plastycznej, Katowice
pozycjonowanie stron na śląsku Waszym fundamentem jest wiedza, doświadczenie i otwartość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Autor: S. Breczewski, pełnomocnik Zarządu Securitas Polska, Katowice
  pozycjonowanie dąbrowa górnicza Współpraca z wami jest świetna!

Autor: C. Pelak, Dyrektor Marketingu Huta Bankowa, Dąbrowa Górnicza