Adwords Katowice, pozycjonowanie Stron

pozycjonowanie stron w katowicach Chcemy skutecznie promować Twoją firmę w Google. Pracując z nami masz do dyspozycji jednego, stałego i rzeczowego specjalistę.

Ma cenne doświadczenie przekrojowe, widzi również inne firmy i branże.


Celem specjalisty jest przyciągnięcie na Twoją stronę www, osób które rzeczywiście chcą skorzystać z określonych usług lub produktów. W internetowym gąszczu to analityczne zadanie.

Oto 2 metody reklamy w Google:
- pozycjonowanie, czyli "wyniki naturalne" płatne za pozycje
- Google Ads (dawne

Adwords Katowice

), czyli reklamy płatne za kliknięcie

Podczas pozycjonowania dążymy do zapewnienia jak najwyższej "naturalnej" pozycji strony Klienta w wyszukiwarce, po wpisaniu przez internautę określonej frazy (np. strony internetowe Katowice). Zajmujemy się także mapami Google (popularne gwiazdki sławna gwiazdka przy mapach google)

Z uwagi na ciągłe zmiany w algorytmach Google skuteczne pozycjonowanie to zadanie głównie dla firm dysponujących wieloletnią praktyką i zasobami.

reklama w katowicach

Wystrzegać należy się nielegalnych i nieetycznych metod pozycjonowania, które mogą sprawić, że nasza strona zostanie dodana na tzw. czarną listę. Witryna staje się wtedy niewidoczna w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie to powolny proces (kilka miesięcy), dlatego oferujemy także reklamę linków sponsorowanych Google Ads. To reklama równie skuteczna, ale płatna za pojedyńcze kliknięcie tzw. model PPC. Takie kampanie uruchamiamy do 48h od zamówienia.

Niektórym Klientom rekomendujemy wyłącznie Google Ads.

Przeczytaj także nasze teksty:
Pozycjonowanie kontra Ads (większe porównanie)
3 błędy w kampaniach Ads

Podsumowując, pracujemy dla małych i średnich firm szukających swojej szansy oraz stałego doradztwa w marketingu internetowym.
Zaufaj nam, a dostarczymy Ci Klientów.


pozycjonowanie i reklama w google siemianowice Studio72 znakomicie prowadzi moją firmę w internecie, przez doradztwo, pozycjonowanie i kampanie Adwords.

Autor: R.Baczyk, właścicielka Pracownia Moliere, Siemianowice Śl.


  medyczna reklama w google i pozycjonowanie w katowicachStudio72 to partner z którym warto być, nie tylko ze względu na profesjonalizm.

Autor: dr n med. M. Sierociński, właściciel Klinika Chirurgii Plastycznej, Katowice
pozycjonowanie firmy ochrony z katowic Waszym fundamentem jest wiedza, doświadczenie i otwartość. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Autor: S. Breczewski, pełnomocnik Zarządu Securitas Polska, Katowice
  pozycjonowanie huty bankowej z dąbrowa górnicza Współpraca z wami jest świetna!

Autor: C. Pelak, Dyrektor Marketingu Huta Bankowa, Dąbrowa Górnicza