Reklama internetowa / Cennik

Poniżej prezentujemy wybrane ceny na najpopularniejsze usługi e-marketingowe (ceny netto + 23% VAT) [aktualizacja 20 kwietnia 2022]

Ile kosztuje aktualizacja strony internetowej (roboczogodzina) ?

120 zł netto. W jej trakcie można np. ułożyć na stronie kilka stron treści, dodać jedną lub kilka galerii oraz zaktualizować pluginy.

Jakiego CMS-u używamy ?

Preferujemy i polecamy WordPress. To najpopularniejszy CMS na świecie (używa go ponad połowa stron wg https://www.whoishostingthis.com/compare/wordpress/stats/)

Ile kosztuje tworzenie stron internetowych ?

Większość stron tworzymy w przedziale 1500 do 15.000 zł netto.
Cena zależy od wielkości i stopnia złożoności strony (np. wielojęzyczność, pluginy np. rejestracja itp)

Ile kosztuje prowadzenie firmowego profilu Facebook-owego ?

od 300 zł / miesięcznie. Cena jest zależna od ilości postów, od czasu włożonego w ich opracowanie (np. zakup zdjęć, infografiki, wyszukiwanie treści / ciekawostek) a także od tego, czy są promowane poprzez Menadżera Reklam.

Zachęcamy do promowania postów (tzw. postów płatnych, PPC, Facebook Ads), ponieważ w innym przypadku “kręcimy się we własnym kółku / gronie”. Budżet na promocję postów (PPC = Pay per Click) jest odrębny i w większości przypadków wynosi od 300 zł w górę  / miesięcznie.

Czyli przykładowa wycena to np. 1000 zł netto (400 zł obsługa fanpage + zaawansowany Menadżer reklam + 600 zł budżet PPC).

Za tą cenę możemy wymyślać, tworzyć i promować posty (Opcja nr 1)

ALE

czasem sensowniejsze jest prowadzenie fanpage’a w duecie: Klient i My (Opcja nr 2). 

Wtedy Klient tworzy posty robocze (szkic tekstu + sugestia zdjęcia) np. wysyłając do nas krótkiego emaila. My je analizujemy, przerabiamy, tworzymy opcje na zdjęcia i następnie promujemy Menadżerem reklam.

Ile kosztuje reklama Google Ads ?

Podobnie jak na Facebook’u składa się z opłaty administracyjnej za konfigurację / monitoring / korekty oraz budżetu płatnego do reklamobiorcy tj. Google Ltd z Irlandii. Pobieramy 300-1000 zł za obsługę miesięczną, zaś budżet dla Google to w większości przypadków od 500 zł / miesięcznie.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron ?

Cena pozycjonowania

Wykonujemy:

  • pozycjonowanie wąskie (trudne frazy o znacznym ruchu np. adwokat katowice, pozycjonowanie katowice).
  • pozycjonowanie szerokie (dużo fraz o małym ruchu np. adwokat rozwód katowice, pozycjonowanie sklepu internetowego katowice)

Wyceniamy pracę indywidualnie. Cena frazy w pozycjonowaniu wąskim zaczyna się od 90 zł netto / miesięcznie.

Posiadamy również ofertę na zwiększenie ruchu przynajmniej o 300% na Twojej stronie internetowej. Pakiet* zaczyna się od 500 zł netto.

*gwarantujemy dobrej jakości ruch związany z  działalnością Twojej firmy

Przeczytaj także:

Jak się reklamować na Facebooku ? (jak tworzyć posty / ile miesięcznie / i za ile ??)

Porównanie reklamy płatnej Facebook vs Google

Właśnie czytasz BLOGA agencji interaktywnej Studio72 z Katowic. Nasza strona firmowa znajduje się pod adresem https://studio72.net

tomasz kita z katowic Autor:
Tomasz Kita [bio]
Studio72 / Katowice
Masz pytania, uwagi ? Napisz do mnie (mini-formularz tutaj).