Poniżej prezentujemy wybrane ceny na najpopularniejsze usługi e-marketingowe (ceny netto + 23% VAT) [aktualizacja 15 lutego 2023]

Ile kosztuje aktualizacja strony internetowej (roboczogodzina) ?

150 zł netto. W jej trakcie można np. ułożyć na stronie kilka stron treści, dodać jedną lub kilka galerii oraz zaktualizować pluginy.

Jakiego CMS-u używamy ?

Preferujemy i polecamy WordPress. To najpopularniejszy CMS na świecie (używa go ponad połowa stron wg https://www.whoishostingthis.com/compare/wordpress/stats/)

Ile kosztuje tworzenie stron internetowych ?

Większość stron firmowych tworzymy w przedziale 2500 – 5000 zł netto. 
Cena zależy od wielkości i stopnia złożoności strony. Sklepy internetowe kosztują od 4000 zł netto. Duże serwisy internetowe kosztują od 10.000 zł netto (np. wielojęzyczność, pluginy np. rejestracja itp)

Ile kosztuje prowadzenie firmowego profilu Facebook-owego ?

Są dwie możliwości.

  • (OPCJA 1) od 1000 zł / miesięcznie. Cena jest zależna od ilości postów, od czasu włożonego w ich opracowanie (np. zakup zdjęć, infografiki, wyszukiwanie treści / ciekawostek) a także od tego, czy są promowane poprzez Menadżera Reklam.

    Zachęcamy do promowania postów (tzw. postów płatnych, PPC, Facebook Ads), ponieważ w innym przypadku „kręcimy się we własnym kółku / gronie”. Budżet na promocję postów (PPC = Pay per Click) jest odrębny i w większości przypadków wynosi od 500 zł w górę  / miesięcznie.

    Czyli przykładowa wycena to np. 1000 zł netto (500 zł obsługa fanpage + zaawansowany Menadżer reklam + 500 zł budżet PPC).

  • (OPCJA 2) czasem sensowniejsze jest prowadzenie fanpage’a w duecie: Klient i My (Opcja nr 2). Wtedy Klient tworzy posty. My je analizujemy, NIEKTÓRE przerabiamy, tworzymy alternatywy na zdjęcia i następnie promujemy Menadżerem reklam. Wówczas płacisz tylko za obsługę Menadżera Reklam (500 zł netto).

Ile kosztuje reklama Google Ads ?

Podobnie jak na Facebook’u składa się z opłaty za prowadzenie konta (konfigurację / monitoring / korekty) oraz budżetu płatnego do reklamobiorcy tj. Google Ltd z Irlandii.

Pobieramy 14% wartości miesięcznego budżetu, ale minimalnie 500 zł, a budżet dla Google (na kliknięcia) to w większości przypadków od 500 zł / miesięcznie.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron ?

Cena pozycjonowania (Katowice, Studio72)

Wykonujemy:

  • pozycjonowanie wąskie (trudne frazy o znacznym ruchu np. adwokat katowice, strony internetowe katowice).
  • pozycjonowanie szerokie (dużo fraz o małym ruchu np. adwokat rozwód katowice, pozycjonowanie sklepu internetowego katowice)

Wyceniamy pracę indywidualnie. Ceny od 900 zł / miesięcznie

Posiadamy również ofertę na 3-KROTNE zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej. Taki Pakiet Specjalny* kosztuje 900 zł netto.

Czyli np. wg statystyk Google Analytics Twoją stronę odwiedza miesięcznie 230 osób. My zwiększymy tę liczbę – na frazach związanych z Twoją działalnością – do minimum 690 osób.

*gwarantujemy dobrej jakości ruch związany z  działalnością Twojej firmy

Przeczytaj także:

Jak się reklamować na Facebooku ? (jak tworzyć posty / ile miesięcznie / i za ile ??)

Porównanie reklamy płatnej Facebook vs Google

Właśnie czytasz BLOGA agencji interaktywnej Studio72 z Katowic. Nasza strona firmowa znajduje się pod adresem https://studio72.net

śr. ocen w Google 5.0 – ☆☆☆☆☆ – Zobacz opinie (kliknij tutaj)opinie w mapach google

tomasz kita z katowic Autor:
Tomasz Kita [bio]
Studio72 / Katowice
e-mail: tomek@studio72.net
tel. 501 469 329

Wspieraj moją twórczość – https://buycoffee.to/tomasz-kita-studio72