O NAS Studio72 to doświadczona agencja interaktywna założona w 2003 roku, w Katowicach. Pomagamy naszym Klientom rozwijać się poprzez zwiększenie świadomości marki i większą sprzedaż. Staramy się każdorazowo skalkulować ryzyko biznesowe, w sposób optymalny dla Klienta. Wyraźnie określamy możliwości. Z większością naszych Klientów łączą nas kilkunastoletnie relacje.

Od 2003 roku projektujemy strony i sklepy internetowe. Użyteczne, funkcjonalne i szybkie. Tworzenie stron internetowych opieramy na najlepszym systemie zarządzania treścią CMS - Wordpress. Zapewniamy też domeny, hosting (serwer) oraz kompleksowe działania e-marketingowe (SEO tj. optymalizacja Twojej witryny w wyszukiwarce Google, prowadzenie fanpage na Facebooku, reklama e-mailingowa Twojej firmy, reklama natywna i inne).

Czy warto tworzyć stronę internetową ?

Tak. Jest to Twój budynek w sieci. Możesz w nim robić co chcesz, w odróżnieniu na przykład od fanpage-a na Facebooku, który podlega ich regulaminowi i ograniczeniom. Możesz swoją stronę rozwijać w dowolnym kierunku (przestawiać ściany, dodawać kod). Twoja strona indeksuje w google Twoją domenę na Twoich treściach. Własne miejsce w internecie daje większe możliwości.
Studio72 to firma tworząca strony internetowe, od 2003 roku.

POZYCJONOWANIE STRON I SKLEPÓW
Podczas pozycjonowania dążymy do zapewnienia jak najwyższej "naturalnej" pozycji strony Klienta w wyszukiwarce, po wpisaniu przez internautę określonego słowa lub frazy kluczowej. Pozycjonowanie strony możemy podzielić na wąskie oraz szerokie. Podstawą obu jest optymalizacja treści na stronie oraz Linkbuilding, czyli budowa zaplecza linków.

GOOGLE ADS
Pozycjonowanie to dłuższy proces. Dlatego Klientom, którym zależy na czasie, oferujemy także reklamę internetową w postaci linków sponsorowanych Google Ads. To reklama równie skuteczna, ale płatna za pojedyńcze kliknięcie tzw. model PPC (Pay Per Click). Takie kampanie reklamowe uruchamiamy w większości do 48h od zamówienia.
Nasza oferta obejmuje zarówno reklamy w wyszukiwarce tekstowej, jak i kampanie produktowe Merchant Center oraz reklamę display w sieci GDN oraz Youtube.
Niektórym Klientom rekomendujemy wyłącznie Google Ads.

FACEBOOK ADS
Oferujemy prowadzenie Fanpage'a i/lub prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads. Obejmuje to wybranie grupy docelowej, przygotowanie planu publikacji, wyświetlanie pojedyńczych postów oraz zaawansowaną konfigurację reklam przy pomocy rozbudowanego Menadżera Reklam. Dzięki naszym działaniom marketingowym pozyskasz wartościowy ruch na Fanpage'u oraz stronie www. Ruch, który zamieni się z czasem w Twoich (płacących) Klientów.

Zobacz usługi

ZAŁOŻONA W 2003

DOSTARCZAMY UŻYTECZNE STRONY I SKLEPY ORAZ USŁUGI REKLAMY INTERNETOWEJ


Od czego zależy sukces w reklamie internetowej ?

Odpowiada (2 minuty) Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja interaktywna SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]


kanał studio72 na youtube o stronach internetowych, marketingu online

 

 

tomasz kita

Masz pytania lub potrzebujesz wyceny ?
Z przyjemnością odpowiem już teraz.


Zadzwoń 501 469 329
lub napisz t.kita@studio72.net

Tomasz Kita, Właściciel Studio72 [Agencja SEO/SEM, 20 lat praktyki w projektowaniu, reklamie CPC i pozycjonowaniu stron internetowych]

 

Mateusz Nowak
Mateusz Nowak
2023-08-24
Śmiało mogę polecić firmę. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie współpracy.
marian stolecki
marian stolecki
2023-04-24
Polecam. Pełny profesjonalizm, dostosowanie strony do potrzeb klienta, stałe wsparcie, dobry kontakt. Naprawdę warto
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
Adwokat Agnieszka Skowron (Kancelaria Adwokacka)
2023-01-29
Gorąco polecam. Bardzo fachowe i profesjonalne przygotowanie strony. Bardzo szybki kontakt - nie musiałam oczekiwać kilku dni na odpowiedzi. Szybka realizacja.
Dawid Pszczółka
Dawid Pszczółka
2023-01-24
Polecam wszystkim skorzystanie z usług Studio72. Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do klienta i pozostawanie w stałym kontakcie z klientem to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy. Studio72 to gwarancja wykonania strony internetowej na najwyższym poziomie i jej skutecznego pozycjonowania w Google.
Przemysław Studziński
Przemysław Studziński
2023-01-12
Polecamy! Strona wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przede wszystkim sprawna komunikacja.
Magdalena Grzechac
Magdalena Grzechac
2023-01-11
Profesjonalizm, cierpliwość, kreatywność. Polecam!
Eko Trans Road
Eko Trans Road
2022-09-09
Polecam!
Marta Garczarek
Marta Garczarek
2022-08-29
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Studio72. Konkretni ludzie. Jeżeli ktoś nie porusza się swobodnie w środowisku marketingu i potrzebuje wyjaśnień pewnych branżowych kwestii, może na nich liczyć. Logo firmy finalnie wybiera się z kilku moodboardów, które idealnie oddają to czego klient potrzebuje. Miałam problem z wyborem, ponieważ kilka było naprawdę dobrych i ciężko było się zdecydować. Polecam!